Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Як прати куртку на синтепоні

Щоб випрати синтепонову куртку в пральній машинці автомат, її потрібно підготувати. Процес підготовки складається з декількох етапів:

 1. Візьміть куртку, від'єднайте від неї комір, капюшон, зав'язки, відстібніть кишені. Прати комір і капюшон в машинці не можна, так як вони втратять нормальний зовнішній вигляд, зім'явши їх можна буде тільки викинути.
 2. Перед пранням застебніть всі блискавки, гудзики, зав'яжіть не знімаючі зав'язки в вузол. Всі елементи, що застібаються, повинні бути застебнуті, щоб під час прання їх не пошкодити, а також ними не пошкодити тканину куртки.
 3. Перевірте всі кишені, там можуть залишитися монети або інші предмети, які раніше ви туди поклали. Якщо монети потраплять в барабан, вони стануть згубними для роботи машинки.
 4. Виріб з синтепону перед пранням необхідно вивернути навиворіт.
 5. Куртку поміщають в спеціальний мішок для прання. Він дозволяє знизити тертя тканини про барабан машинки, тим самим вберігає матеріал речі від пошкоджень.
 6. Підготовлену куртку розміщують в пральну машинку.

Правила прання синтепону

На кожній куртці повинен бути прикріплений ярлик, де вказана температура прання, а також правильний догляд. Після підготовки парки, за інструкцією зазначеною вище, необхідно дотримуватися наступних правил прання в машинці автомат.

 1. Прати куртку, рекомендовано з рідким порошком, від сухого порошку можуть залишатися білі розводи, навіть якщо кілька разів виполіскувати річ.
 2. Температура прання для синтепону не перевищує 30-40 градусів. Перед завантаженням подивіться на ярличок, там обов'язково повинна бути вказана ця інформація. Якщо температура води буде вище, синтепон деформується, зімнеться і стане непридатним для подальшого використання.
 3. Для прання курточки потрібно рідкий порошок для делікатного прання. Склянки миючого засобу буде досить.
 4. Якщо на куртці є  плями, що в'їлися, то варто запрати їх господарським милом або засобом для миття посуду, перед тим як ви завантажили річ в машинку автомат.
 5. Вибирайте ручний або делікатний режим прання. Полоскати виріб з синтепону потрібно довго, щоб вимити з тканини все мильні частинки порошку.
 6. Віджимати можна не всі куртки з синтепону. Якщо на ярлику буде намальована перекреслена машинка, то віджимати і сушити річ в автоматі неможна.
 7. Після прання куртку дістають і надають природній сушці.

Як прати синтепонові куртку без машинки-автомат

Деякі синтепонові курточки неможна прати в машинці автомат, тому вам залишається два варіанти очищення речі: перший, віддати куртку в хімчистку, другий - випрати її вручну. У хімчистку віддавати речі потрібно тільки в крайньому випадку (сильні забруднення), а так почистити виріб з синтепону можна і вдома. Ручне прання передбачає наступні правила:

 1. Підготуйте курточку перед пранням (відстегніть хутро, капюшон).
 2. Наповніть ванну теплою водою (30-40 ° С), налийте півсклянки рідкого порошку. Як і при машинному пранні, використання відбілювача строго заборонено.
 3. Підготовлену річ опускають в приготовлений мильний розчин. Помніть виріб, але не сильно, щоб синтепон не збили. Якщо на куртці є плями, то потріть їх губкою (щіткою) з господарським милом.
 4. Після того, як куртку добре пром'яли, її потрібно виполоскати чистою водою. Міняти воду потрібно до того моменту, поки вся мильна рідина не вийде з тканини.
 5. Вичавлюють куртку долоньками зверху вниз, після чого розвішують над ванною, щоб вся вода стекла.

Після того, як вся вода стече, куртку можна переважити на стілець або плечики.