Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Вибираємо якісний пуховик

Моделі пухових курток, пропоновані зараз на українському ринку, вкрай різноманітні не тільки за ціною і дизайну, але також і за якістю виготовлення. Якість будь-якого пухового виробу, в тому числі і пухової куртки, залежить від багатьох чинників: структури матеріалу, його наповнювача (звичайно це гусячий пух, тому що пухові вироби з гагачого пуху занадто дорогі) і, безумовно, самих технологій виробництва.

Це, перш за все, якість наповнювача - сірого та білого пуху, відібраного і переробленого відповідно до світових стандартів, а також просоченого спеціальними засобами, які відводять вологу, не дозволяючи пуху намокати, завдяки чому збільшується термін експлуатації пухового виробу.

Для одягу подібного рівня характерна унікальність лекала і спеціальний дизайн, що дозволяє в найкращій мірі розподілити і зафіксувати пух всередині пухової куртки, скоротити до мінімуму міграцію пуху в виробі. При використанні цих технологій властивості пуху проявляються як не можна краще. У всіх видів продукції використовується високоякісний зносостійкий мембранний матеріал міжнародного стандарту (GORE-TEX, PERTEX, DRY FACTOR), який збільшує терміни носіння (пух не лізе крізь матерію куртки, і матерія при цьому не промокає), і в той же час покращує вентиляцію і повітропроникність куртки. Кожен шов, кожна деталь в пуховій куртці цих виробників ретельно вивірена і протестована своїми творцями, виходячи з величезного діапазону температур і інших атмосферних показників (вологість повітря, сила вітру).

Якщо пухова куртка призначена для використання в екстремальних умовах, наприклад, в умовах високогір'я, то при її пошитті використовуються так звані особливі «теплі шви», а якщо мова йде про міський пуховик, то застосовуються «наскрізні шви». Для кращого збереження тепла професійний виробник зазвичай використовує -двух або тришарові пухові пакети, в яких забезпечується ідеальне співвідношення малої ваги і максимальної теплоізоляції.

Одна з важливих характеристик якісних пухових курток - це порівняно невелика вага. Ви завжди зможете вибрати і купити пуховий виріб з розрахунку його ваги, якщо це для вас особливо важливо.

В правильно виготовленої пухової куртки обов'язково присутнє відчуття комфорту, який забезпечують не тільки мембранні матеріали, якість пуху і високі технології виробництва, але і спеціальний анатомічний дизайн, що не сковує рухів. На додаток до всього виробники продумали такі деталі, як кругові стяжки, особливі посилення на ліктях і плечах, зручні непродувні капюшони, а також внутрішні і зовнішні манжети, що забезпечують додатковий захист від холоду.

Пухова куртка, в розробку якої було вкладено виробниками чимало витрат, безсумнівно, так само сильно відрізняється і за ціною від тих пухових виробів, які їх виробники сміливо позиціонують і пропонують купити під виглядом куртки Аляски.

Можна сміливо стверджувати, що купити таку пухову куртку буде набагато простіше і дешевше, проте немає ніякої гарантії, що придбаний товар скоро не втратить свою функціональність і гарний зовнішній вигляд.

Отже, перш ніж купити пухову куртку, в зносостійкості якої у вас виникають сумніви, спробуйте порівняти ціну обраної вами куртки з ціною пухових виробів у професійних виробників. Можливо, різниця в ціні вас не дуже здивує, але головну і безсумнівну різницю ви відразу відчуєте в якості!

Як доглядати за виробами з пуху:

  1. 1.Ніколи не зберігайте пуховий одяг в нерозправленому, стислому стані тривалий час, особливо в поліетилені.
  2. 2.Старайтесь вчасно просушувати пухові речі, струшуйте їх час від часу, розправляйте після носіння і прання.

3.Періодично періть пухові речі, так як забруднений пух погано гріє.