Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Вибір верхнього одягу в зимовий період

Гірські регіони України відрізняються підвищеною вологістю і періодами сильних морозів. Тому зимові речі повинні бути водонепроникними і бажано з гідробар'єрною підкладкою. Краще за все будуть продаватися куртки від брендів, які спеціалізуються на випуску одягу для гірськолижного туризму. Як правило, у них є напрям одягу в міському стилі, де вони використовують ті ж технології, що і для спортивних речей.

Також вибір зимового одягу повинен грунтуватися на тому, кому призначена річ. Необхідно розбиратися, як вибрати зимову куртку чоловічу і жіночу. Для кожної статі одяг шиється зі своїми нюансами. Щоб ваш магазин був сповнений клієнтів, необхідно враховувати безліч моментів. Це ж стосується і одягу для дітей. Тільки зрозумівши, як вибрати зимову куртку дитині, ви складете гідний асортимент в своїй торговій точці.

Як не помилитися у виборі зимових курток для чоловіків

Врахувавши кліматичні умови свого регіону, необхідно потурбуватись про задоволення переваг сильної половини людства. Розбираючись, як вибрати зимову куртку чоловічу, можна виділити кілька моментів.

Зручність. Жоден чоловік не поступиться комфортом красі. Це не означає, що він готовий надіти на себе безформну річ. Однак заважати руху вона точно не повинна.

Різноманітність фасонів. Представники сильної статі більш активні, ніж жінки. Тому необхідно мати на вітрині стокового магазину різноманітний асортимент за призначенням речей. Для прогулянок, для спорту і туризму, для ділових зустрічей.

Функціональність. Ні для кого не секрет, що чоловіки не люблять носити сумки. Тому для всього необхідного, наприклад: гребінці, портмоне, ключів і інших приналежностей, повинні бути передбачені кишені.

Перший і останній пункти, мабуть, найголовніші, якщо проводити грань між тим, як вибрати зимову куртку жіночу. На відміну від прекрасних дам, чоловіки більшою мірою прагнуть відчувати комфорт і мати під рукою все необхідне.

Правильний вибір жіночих зимових курток

У питанні як вибрати зимову куртку жіночу присутній маса протиріч. Як відомо, жінка - це загадка. Тому і речі в стоковий магазин необхідно підбирати за принципом: на будь-який смак, погоду, настрій.

Асортимент повинен бути великим. Однак на відміну від чоловіків, дівчата зовсім не звертають увагу на функціональність. Також вони набагато простіше ставляться до питання комфорту. Можуть зовсім не звернути уваги на зручність, якщо річ дуже сподобається. Тому, можна не боятися запропонувати моделі курток складної конструкції.

Що ж стосується вибору фасону, то тут жінки навпаки, більш педантичні. Для них важливо підкреслити красу своєї фігури навіть в об'ємної зимовому одязі. Тому при підборі речей для жінок, варто приділити увагу саме трендовим моделям відомих виробників.

Який зимовий одяг для дітей буде краще продаватися

Визначаючись, який зимовий одяг краще для дітей, варто брати до уваги їхній вік. Для немовлят і дітей дошкільного віку, школярів та підлітків одяг має свої особливості. Тому варто окремо підходити до кожного питання, як вибрати зимову куртку дитині.

По суті, незалежно від статі малюка, верхній зимовий одяг вибирається за такими ж принципами, як чоловічий. Комфорт і функціональність стоять на першому місці, мода на останньому.

Також, перед тим, як вибрати зимовий одяг дитині до року, необхідно у постачальника попросити сертифікати якості. Це дозволить вам убезпечити клієнтів свого магазину від хвороб, а себе від подальших неприємностей.

Для дітей старшого віку, верхній одяг вибирається згідно статі. Тому варто використовувати ті ж принципи, що при підборі речей чоловічих і жіночих.