Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Що таке хороший пуховик?

Професійні мандрівники вважають, що найтепліший і зручний одяг - це хороший пуховик. Причин цього кілька:

 

 1. Хороший пуховик довгий час може утримувати тепло, часто мандрівники знаходяться на морозі до мінус 400 С по кілька діб. В таких складних екстремальних умовах пух зовсім не повинен вбирати вологу від тепла господаря, інакше він почне злипатися, ставати важким, і одяг перестає гріти. Щоб пух не злипався, використовується тільки пух водоплавних птахів. Прийнятий стандарт, який використовується в хорошому пуховику, відповідає Європейському Стандарту якості DIN EN 12934 European Standart. У відповідності з європейським стандартом пух повинен проходити 3 основних етапи обробки та стерилізації, кожен з яких включає в себе 6 ступенів: промивка пуху - його віджим - сушка та дезінфекція пуху - сортування - очищення від пилу і всяких сторонніх предметів - охолодження пуху.
 2. У хорошому пуховику тканина "дихає". Волога від тіла не накопичується всередині, і немає неприємного відчуття, що ви потієте - піт випаровується через тканину. Важливо, що б при цьому тканина не продуватися вітром. У хороших пуховиках використовують "технологію мембрани" - breathable- особливе мембранне напилення на виворітній стороні тканини. Мембранне напилення забезпечує водонепроникність матеріалу зовні при хорошій паронепроникності зсередини. Мембрана містить 1,5 тисячі мікроскопічних осередків на 1 см ?. Розмір пори в 10 тисяч разів менше краплі води і в 500 разів більше молекули водяної пари. Завдяки цьому, зовнішня волога не проникає всередину під одяг, а водяна пара з підодежного простору легко проникає назовні, тобто матеріал дозволяє "дихати" людському тілу. Особливо важливо це в міських умовах, де ми постійно контактуємо з теплом і холодом (вулиця, громадський транспорт, вулиця, офіс або будинок).
 3. Пуховик повинен витримувати не тільки морози і сніг, але і дощ. У пуховику з мембранною тканиною можна вільно гуляти під дощем, зовсім не побоюючись, що він промокне через 5 хвилин.
 4. Хороший пуховик повинен тримати форму протягом 7-10 років. Запитаєте для чого? Відповідаємо. Ми постійно знімаємо одяг в офісі і транспорті, зберігаємо пуховики влітку в складеному і упакованому вигляді на полиці і т.д. тому тканина в пуховиках проходить кілька стадій обробки. Матеріали, проходять тестування на міцність волокон, наприклад, TACTEL - надміцні волокна, розроблені і вироблені фірмою DuPont. Нитки TACTEL використовуються для виготовлення нових сучасних тонких тканин для виробництва верхнього і спортивного одягу, а також спорядження та екіпіровки для екстремальних видів спорту та альпінізму. У поєднанні з сучасними засобами обробки матеріалів, тканини з волокон TACTEL створюють нескінченно широкий спектр ефектів:
  • Підвищена зносостійкість тканини
  • Високі водовідштовхувальні властивості
  • Вітронепроникність тканини
  • Оптимальне поєднання міцності і легкості матеріалу
  • Збереження своїх властивостей при низьких температурах.

Хороший пуховик зручний. Для цього в пуховику повинен відстібатися капюшон, повинні бути регульовані манжети на рукавах і талії. Наявність зручних і головне теплих кишень обов'язкова. Зручне розташування кишеньки для мобільного телефону буде додатковим плюсом.