Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Правила вибору зимового пальто

Якийсь дотепник сказав: «Джентльмен знімає з дами пальто в двох випадках: коли йому подобається дама і коли йому подобається пальто». Жарти - жартами, але жінка в красивому елегантному пальто дійсно може звести чоловіка з розуму. Жіноче пальто, в залежності від крою (від класичного до модернового) і зовнішнього декору, здатне зробити маленьке диво - подарувати неповторний образ.

Двобортне пальто суворого силуету на трьох ґудзиках в поєднанні з витонченою атласною шийною хусткою - і ось по міських вулицях йде впевнена в собі, сильна жінка, з невідомим для сторонніх очей секретом своєї привабливості. «Як вона молода, енергійна і щира!» - подумають про дівчину в пальто з плащової тканини з блискучим ефектом нерівного крою і яскравого відтінку.

Однак, щоб жіноче пальто справило потрібний ефект, необхідно навчитися правильно його носити.

Почнемо з того, що купувати одне демісезонне пальто на всі випадки життя - неправильно. Звичайно, річ це недешева, але це ще не означає, що жінка може мати тільки одне пальто. У гардеробі кожної дами їх повинно бути два-три. При цьому, якщо при покупці вибирати якість, то кожне з них прослужить кілька років, не втрачаючи своєї актуальності.

Сказане продиктовано правилами носіння верхнього одягу. Так, сучасні модні тенденції схиляють жінок до того, щоб купувати жіноче пальто довжиною максимум до коліна. Класична пряма спідниця ні в якому разі не повинна визирати з-під нього більш, ніж на 5-10 сантиметрів. Розкльошену спідницю зовсім краще «заховати» під пальто повністю. При цьому жіноче пальто також має мати кльош до низу.

Найпростіше створити гармонію між жіночим пальто і брюками, однак враховувати крій останніх все-таки необхідно. Широкі штани зі стрілками вимагають пальто прямого крою. А ось вузькі брюки-дудочки складуть відмінну пару пальто-жакету або пальто-накидці. Ще більш просто справа йде з джинсами. Цей одяг настільки демократичний, що поверх них можна одягнути практично будь-яке жіноче пальто.

Дуже популярні моделі з тричетвертним рукавом - підступні. У теплі дні так і хочеться одягнути вниз щось легке (наприклад, блузку або легку кофтинку), проте в разі пальто з укороченим рукавом виглядати це буде безглуздо. Краще вже одягнути вниз кофту без рукава, а оголену руку закрити високою рукавичкою. Під пальто з укороченим рукавом доречно носити легкі светри та облягаючі водолазки.

Освоїти ці кілька правил носіння жіночого пальто - просто, складніше встежити за змінами настрою примхливої дами по імені Мода. Але якщо вдасться зробити і те й інше, то чоловіки виявляться перед складним вибором: що ж їм подобається більше - жінка або її пальто?