Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Куртка або пуховик?

Щоосені, перед настанням холодів, перед нами постає питання про те, чим поповнити свій зимовий гардероб верхнього одягу. Вибір куртка або пуховик, знайомимо Вас з важливими моментами вибору. Якщо для Вас важливі практичність, довговічність, комфорт в сильний мороз і вітряну погоду, віддайте перевагу пуховикам. Благо, вибрати зараз є з чого. Багато жителів гідно оцінили пуховики - адже вони більш практичні в носці, ніж важкі дублянки, що  виходять з моди. Теплі зими з частими дощами диктують свої умови - стійкість до вологи, а для зими в місті бажано практичні рішення - тут пуховики значно виграють у шуб або дублянок. Пуховики бувають різні - красиві і не дуже, витончені і об'ємні, але головна гідність пуховиків - вони, безумовно, теплі. Зараз ми розглянемо, що ж таке дійсно хороший пуховик.

Простий пуховик знайти не складно - цей вид одягу з настанням холодів продається у всіх магазинах і на ринках. А ось хороший пуховик треба вміти вибирати.

Деякі «пуховики» до пуху ніякого відношення не мають. Наповнити річ можна чим завгодно - ватином, синтепухом або чимось загадковим під назвою холлофайбер. Такий одяг буде може і краще пуховика, але аж ніяк не пуховиком. При виборі пуховика зверніть особливу увагу на етикетку. Виробники зобов'язані написати на ній, чим наповнений пуховик.

Якісний пуховик чудово утримує тепло, в той час як куртки з штучними наповнювачами втрачають свої теплові властивості після першого ж прання. Пух, який використовується в верхньому одязі, не вбирає вологу, оскільки беруть тільки пух від водоплавної птиці (як правило качки або гуски). Один з найдорожчих наповнювачів - це гагачий пух. Це унікальний натуральний матеріал, який володіє природною теплотою і дуже малий по вазі. Речі з такого пуху коштують близько 1000 доларів, і використовуються в основному в дизайнерських розробках і легендарних пуховиках Canada Goose.

У фірмових магазинах Moncler ви можете знайти пуховик на будь-який смак. Пуховики Мoncler відрізняються стилем і якістю.

Новинка сезону - двосторонні моделі. Тобто в залежності від ступеня вогкості на вулиці можна вивернути пуховик на якусь із сторін. Додатковий плюс – рукави,що відстібаються, або безліч кишень. Обов'язкова умова для підвищеного комфорту - це трикотажні рукави і можливість звуження внизу виробу, що перешкоджає попаданню вітру. Такі пуховики обов'язково забезпечені пакетиком з запасними заклепками і клаптиками тканини. Про якість також говорить фірмова символіка на блискавці і клепках, а також зразок наповнювача.

Також куртка пуховик дуже тепла. При використанні надлегких і міцних матеріалів вага деяких виробів може бути менше 1 кілограма, куртки та пальто зі штучним наповнювачем набагато важче.

Крім того, хорошому пуховику однозначно не завадять приємні деталі, які допоможуть зробити зиму більш комфортною - це капюшон. Він може бути таким, що відстібується, або невідстібується, причому останній призначений більше для захисту від вогкості, ніж від холоду. Приємна дрібничка - найчастіше такий капюшон можна заховати в спеціальній кишеньці за коміром.

Сам вибір між курткою і пуховиком, робити Вам. Ідеально, якщо в гардеробі є і модна куртка і легкий пуховик.