Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Критерії вибору верхнього одягу

Напередодні осені з'являється необхідність оновити свій гардероб плащем або жіночою зимовою курткою. Як годиться, осінь завжди супроводжується вогкістю і вітряною погодою, а так хочеться залишатися в теплі. То який же вибрати плащ або куртку, як підібрати собі відповідний одяг? Є три критерії за якими ми робимо вибір - якість, зручність, краса. Давайте перевіримо, чи правда, що чим дорожче річ, тим вона краще.

Звідки береться ціна на верхній одяг?

Співвідношення ціни та якості при покупці верхнього одягу, в повсякденній суєті, часто залишається непоміченим. Сьогодні найцінніший ресурс в нашому житті - час, і трата його на пошук більш вигідного варіанту багатьом здається марним. Тому людині властиво купувати одяг в уже перевірених магазинах, хоча є безліч аналогічних торгових точок з таким же товаром, але з більш вигідною ціною.

Всі можливі витрати виробника і торгова націнка становлять вартість кожної одиниці верхнього одягу. Виходить, що якщо продажі одягу йдуть через кількох продавців, то вона стає все дорожче і дорожче, так як кожен хоче отримати свою комерційну вигоду.

Витрати на матеріали і виготовлення становлять всю собівартість верхнього одягу. Собівартість - первинна ціна продукції, від якої в подальшому все відштовхуються. Виготовлення - це величина непостійна, вона нараховується з утримання майданчиків для виробництва, заробітної плати персоналу і вартості обладнання, а також комунальних платежів. Вартість матеріалів - це найважливіше, тут потрібно бути вкрай уважним, так як нечесний виробник тут може заощадити. Економити на якості не можна!

Який вибрати матеріал?

Є дві основні складові демісезонного одягу - лицьової матеріал і виворітний. В основному для пошиття осіннього верхнього одягу використовують плащевку, шкіру і хутро. Хутро часто використовують для краси і оздоблення виробу.

Натуральна шкіра в рази підвищує вартість виробу. Це обумовлено тим, що шкіра не пропускає холодне повітря, зберігає тепло, і не пропускає вологу. Вона буде служити довгі роки, завдяки тому, що прекрасно зберігає свою форму. Тому багато магазинів одягу пропонують товари зі шкірозамінника. Нові технології можуть дозволити створити штучну шкіру, схожу зі справжньою, але термін життя її дуже малий. Дуже складно часом вибрати якісну продукцію зі шкіри.

Зате плащівка - легка, вологостійка, рідше мажеться і не вимагає особливого догляду. Плащ з бавовни має повітрообмінну функцію, що дає можливість дихати вашій шкірі. Синтетика такою властивістю похвалитися не може, тому й коштує на порядок менше, але може прослужити набагато довше.

Стильно, якісно, недорого - це можливо!

Плащівка не гріє і не рятує від вітру сама по собі, власне, як і шкіра. Тому, коли купуєш верхній одяг на осінній сезон, варто звернути особливу увагу на утеплювач. У демисезонному одязі рідко використовують хутро, набагато частіше наповнюють пухом і синтепоном, адже хутряний одяг істотно виділяється в плані ціни. А ось з пухом або синтепоном іноді дуже важко визначитися.

Пух дорожче, добре зігріває, і, відповідно, вимагає особливого догляду за собою. Найголовніший недолік пуху в тому, що недобросовісні бренди постійно намагаються змішати його з пір'ям, яке потім може вилазити назовні. Через це зовнішній вигляд одягу стає безглуздим і неохайним. В результаті пір'я лізуть все більше, а одяг зігріває все менше. Купувати вироби, утеплені пухом, варто тільки у перевірених виробників.

Відмінна альтернатива пуху - синтепон. Якщо порівнювати з пухом, то синтепон набагато краще тримає форму і зігріває на рівні і значно простіший у використанні. Синтепон дешевше пуху. Чим більше шарів синтепону, тим тепліше виріб!

Від чого ж ще залежить ціна?

По-перше, реклама, транспортування і зберігання товару. Чим популярніший і відоміший бренд, тим дорожче у нього продукція. І це все заслуги брендової марки, яка впливає на завищення ціни, а також реклама і колосальні вкладення в неї.

По-друге, всі ціни безпосередньо залежать від продавців. Підсумкова ціна верхнього одягу в бутіках часто збільшена на 75-85% від ціни виробника. Обізнані покупці в пошуках економії стали переходити на онлайн-магазини. А ті покупці, які максимально цінують свій бюджет, почали купувати одяг прямо у виробників. Найкраще відшукати менш розрекламованого виробника, , алея кий себе відмінно зарекомендував.