Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Ефективне утеплення або як правильно вибрати куртку на синтепоні

Зимовий одяг, як правило, підбирається не на один сезон. З цієї причини до вибору потрібно підходити грунтовно. Найбільш прийнятний варіант верхнього одягу - зимова куртка на синтепоні. Різноманітність моделей, багаті забарвлення, хутряна обробка - це далеко не всі переваги зимових курток на синтепоні. Головний «козир» - їх доступність покупцям, оскільки не кожна людина може дозволити собі шубу або дорогий пуховик, а ось купити оптом куртку на синтепоні можна без істотного збитку сімейному бюджету.

Причини популярності курток на синтепоні ясні, проте, здійснюючи покупку, не варто забувати про наявність на ринку дешевих, низькоякісних речей, які потрібно відкидати відразу. Не варто зациклюватися на хутряній обробці зимової куртки, важливо оцінити й інші істотні нюанси.

На що звернути увагу при виборі куртки

Купити оптом куртки на синтепоні можна на будь-якому речовому ринку або в спеціалізованому магазині. Роблячи покупку в магазині, з більшою часткою ймовірності, ви купуєте дійсно якісний товар. Якщо ви зупинили свій вибір на куртці з ринку, зверніть увагу на такі моменти:

  • шви. Зимова куртка на синтепоні повинна бути вітронепроникною, а значить, ніяких наскрізних швів на виробі не повинно бути. З них не повинні стирчати нитки, це ознака дешевого виробництва. Якість ниток теж не на останньому місці. Вони повинні бути міцними, інакше є ризик розбіжності швів.
  • підкладкова тканина. У хорошій зимовій куртці на синтепоні підкладка з натурального матеріалу, наприклад, з шовку або віскози. Якщо ж підкладка синтетична, значить, виробник заощадив на виробництві.
  • фурнітура. Виробники якісних товарів приділяють фурнітурі уваги не менше, ніж дизайну одягу і тканині, з якої вони виготовлені. Всі кнопки повинні добре відкриватися і закриватися. Якщо кнопка відкривається туго, то це може закінчитися її вириванням з наступним пошкодженням матеріалу. Собачка на блискавці повинна рухатися без зусиль. У неї нічого не повинно потрапляти по ходу руху. Добре, якщо металева фурнітура буде обшита матеріалом. Це дає їй зручність використання на вулиці при низьких температурах повітря.
Корисні поради

І ще кілька корисних порад:

  • Зимова куртка на синтепоні повинна бути зручною і не утруднювати рухів. Підніміть руки вгору, розведіть їх в сторони, нахиліться вперед-назад. Не варто забувати про запас обсягу для светри або піджака.
  • Якщо на манжетах рукавів і внизу куртки є гумка, значить, вам не буде страшний вітер.
  • Куртка з великим теплим капюшоном позбавить від необхідності носити шапку.
  • Не варто вибирати куртку виключно по її зовнішній обробці. Увага декоративних елементів повинна приділятися тільки в другу чергу.
  • Зимовий верхній одяг повинен відповідати вимогам морозостійкості, вітронепроникності і володіти вологовідштовхуючим ефектом.
  • Крім того, куртка повинна ідеально сісти по фігурі.

Якщо зимова куртка на синтепоні відповідає всім викладеним запитам, можна стверджувати, що ви знайшли ідеальний варіант зимового одягу. І нехай вона прослужить як можна довше і зігріває вас навіть у найлютіший мороз.