Кошик
порожній
- 01 січня 1970

«Дуте» золото: як вибрати і як носити пуховик цієї зими

Якщо вас, так само як і нас, погода не балує, радимо розібратися, як в цьому сезоні йдуть справи з наймоднішою теплою курткою. Зима близько!

У природи немає поганої погоди, навіть якщо в середині жовтня на наші голови випадає перший сніг, холодний вітер збиває з ніг, а стовпчик термометра зі свистом падає вниз. Чи то зима прийшла на місяць раніше, чи то черговий природний катаклізм, але факт залишається фактом: про кашемірові пальто і шкіряні куртки тепер доведеться забути як мінімум на півроку.

Але немає печалі без радості: модниці по всій Україні, змахнувши з себе перші сніжинки, потягнулися на антресолі за головною зимовою курткою останніх двох років - пуховиком. Благо, в цьому сезоні «дутиш» не розгубив своєї актуальності. Навіть більше того: дизайнерам так сподобалася ідея об'ємної куртки, в яку можна закутатися, як в ковдру, що вони практично одноголосно півроку тому вирішили: тренду - жити!

Далі - більше: в цьому сезоні дизайнери набивають пухом і синтепоном не тільки широкі безрозмірні пальто, але і вузькі короткі бомбери, штучно «надуваючи» рукави.

Якщо ідеального пуховика у вас ще немає, то наша докладна інструкція, як вибрати і як носити, виявиться вкрай корисною.

Як вибрати

Говорячи про пуховики, ми повинні мати на увазі не тільки естетику, а й функціональність, оскільки головна його задача - не дати нам замерзнути. Це в Парижі місцеві модниці можуть надіти його з улюбленими скинни і парою човників. Для жителів більшості регіонів України така необачність - прямий шлях до пульмонолога із запаленням легенів.

Отже, перше, на що потрібно дивитися, приміряючи пуховик - це, власне, його склад. На жаль, виробництво натурального пуху небагато чим відрізняється від отримання натурального хутра, тому такі бренди, як, наприклад, Stella McCartney і Elisabetta Franchi перейшли на використання якісного синтетичного пуху ( «синтепуха»). Але поки ця тенденція все ще залишається привабливою перспективою, і гусячий пух, як кращий з існуючих, як і раніше входить до складу наповнювача пуховиків. Важливий момент: на етикетці має бути вказано не тільки склад, але і процентний вміст пуху і пера. Нерідко «пуховиками» називають речі, в яких пух змішується з пером. Майте на увазі: чим менший відсоток пуху в складі, тим важче (і масивніше) річ і тим вона холодніше.

Вибираючи куртку, звертайте увагу на маркування Fill Power, що позначає не що інше, як здатність пуховика відновлювати свою форму після стискання. Оптимальна цифра коливається в діапазоні від 500 до 800, і з цим у преміальних брендів точно проблем не виникне.

Що стосується кольору або фасону - тут, як ви розумієте, універсальних рекомендацій немає і бути не може. Непогано б мати в своєму розпорядженні хоча б дві моделі - базову і оригінальну. За першою сміливо йдіть в Tiffi - тонкий нормкорівский пуховик в холодну пору року можна використовувати не тільки як самостійну куртку, але і як додатковий теплий шар між одягом і, скажімо, улюбленим пальто. Цей варіант можна взяти на озброєння, якщо вам якийсь час потрібно провести на вулиці, а з'явитися в одній лише пуховій куртці було б не кращим рішенням. Ну а поєднуючи таку куртку з флісовою олімпійкою, ви стаєте адептом гостромодного горпкора в кращих традиціях його ватажків - репера A $ AP Rocky і актора Шайи ЛаБаф.