Кошик
порожній
- 01 січня 1970

Чоловічий зимовий пуховик: основні секрети вибору

Для зимового часу будь-якому чоловіку обов'язково потрібно теплий одяг. Особливо це стосується тих, кому доводиться багато часу проводити на вулиці. Але навіть якщо чоловік працює вдома, йому все одно бажано подивитися, які пуховики пропонуються. Адже взимку на вулицю все одно доводиться виходити. Що ж потрібно враховувати при виборі цього верхнього одягу?

Наповнення пуховика

Чоловіки вибирають пуховики з багатьох причин.

  • Це дуже теплий одяг.
  • Він відрізняється легкою вагою.
  • За ним легко доглядати.
  • Навіть в сиру погоду не промокає.

Але серед основних причин популярності пуховиків можна назвати і те, що вони коштують дешевше не тільки від шуб, але і від пальто. І все ж вартість їх буває різна, і на ціну впливає не тільки розмір і використовувана зовнішня матерія, але і внутрішній наповнювач. Як же не помилитися при виборі?

Сама назва даного одягу з'явилося завдяки наповнювачу. Але потрібно враховувати, що тут використовується не тільки пух, але і перо різних птахів. Гріючими властивостями відрізняється якраз пух, тому потрібно дивитися, скільки всього його відсотків. Цей показник повинен вказуватися на етикетці виробу. І чим вище відсоток пуху, тим краще. Наприклад, якщо там вказується 70/35, то це означає, що пера тут 35%, а пуху в два рази більше. Це хороші або погані показники?

Нюанси вибору пуховика

Велику роль відіграє, які зими найчастіше бувають в даному регіоні. У деяких випадках цілком припустимо, щоб співвідношення пера і пуху було 50х50 відсотків. Але цей варіант більше підходить тільки для регіонів з помірним кліматом. А ось якщо взимку температура повітря на вулиці опускається нижче -20 градусів, пуху в куртці має бути максимальна кількість. Особливо якщо крім морозу буває і вітряна погода. Тоді на етикетці перша цифра повинна бути не нижче 75, так як така куртка врятує як від холоду, так і від вітру.

Важливе значення має і такий показник як пружність пуховика. Якщо це дорога модель куртки, там цей показник повинен бути в межах від 800 до 550 FP. Ці дані також мають бути вказані на етикетці. Якщо вони відсутні, пружність данного верхнього одягу можна перевірити і самостійно. Для цього пуховик потрібно просто скрутити своїми руками. І чим менше виявиться згорток, тим краще.

Велику роль відіграє ще один показник - теплоізоляція. Це означає, як довго пуховик здатний зберігати тепло. І знову потрібно уважно подивитися на етикетку. Там повинні стояти три букви - CLO. А поруч розміщуються цифри - 1, 2 або 3. Якщо виберете пуховик, на якому вказано CLO-3, не страшні ніякі морози.

А ось куртка, на етикетці якої варто CLO-1, призначається для морозів не нижче -13 градусів. Найдорожчим і найбільш якісним вважається білий короткий пух. Але цей показник покупець не зможе перевірити, так як куртку ніхто не дасть розрізати. Можна тільки довіритися запевненням продавця.